ОмскАвтоСклад

Веселівська сільська рада Балаклійського району

розпорядження №46 від 09.11.2017 року

 

УКРАЇНА

Веселівська сільська рада

Балаклійського  району

Харківської  області

     

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 09.11.2017 року                                                                                                         № 46

 

Про скликання XХІІ( позачергової) сесії

VII скликання Веселівської сільської ради

 

Відповідно до ст.26,46 Закону україни «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І. Скликати XХІІ (позачергову) сесію VII скликання Веселівської сільської ради в примішенні сільської ради 10.11.2017 року о 15-00 год.

 

ІІ. На порядок денний винести такі питання:

 

1.     Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Веселівської сільської ради.

2.    Про внесення змін до рішення  № 208/ VII від 13.09.2017 року « Про розроблення проекту детального плану території громадської забудови в селищі Веселе в районі вулиці Центральна на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

3.    Про внесення змін в рішення № 117/VII від 03.10.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею до 2,0 га в межах с-ща Нурове гр.Затулі С.І.

4.    Про внесення змін в рішення № 153/VII від 23.12.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею до 2,0 га в межах с-ща Нурове гр.Слабун О.С.

5.    Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Тарасову В.С. та гр.Тарасовій З.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Мисливська,1 в с.Українка на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

6.    Різне.

 

ІІІ. Довести до відома всіх депутатів сільської ради.

 

 

 

                   Сільський голова                                      Н.В.Остапчук