ОмскАвтоСклад

Веселівська сільська рада Балаклійського району

рішення № 19 від 11.05.2019 року "Про розгляд Протоколів громадських слухань з питання коригування перспективного плану формування територіальних громад Харківської області по Балаклійському району "

                                                                                                    

 

УКРАЇНА

 Харківська область

Балаклійський район

Веселівська сільська рада

Виконавчий комітет

                                                                    Р І Ш Е Н Н Я

              

від  11 травня   2019  року                                                                          19

 

 

Про розгляд Протоколів громадських слухань  з питання

коригування перспективного плану формування територіальних громад Харківської області  по Балаклійському району

 

        У відповідності до ст.23 Порядку організації громадських слухань на території Веселівської сільської ради, керуючись ст. ст. 13, 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.    Врахувати пропозицію викладену в протоколах громадських слухань з питання коригування перспективного плану формування територіальних громад Харківської області по Балаклійському району від 25.04.2019 року, які проводились в с-щі Веселе, с.Слабунівка, с.Українка, с-щі Теплянка, с-щі Крючки, с-щі Нурове та с-щі Новоселівка.

2.    Затвердити текст Звернення до робочої групи району з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад Балаклійського району (додається).

3.    Доручити Веселівському сільському голові Остапчук Н.В. в термін до 15.05.2019 року направити Звернення до робочої групи району з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад Балаклійського району.

4.    Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

             Сільський голова                                             Н.В.Остапчук  

 

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням виконкому

№19  від 11.05.2019 року

 

Звернення

до робочої групи району з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад Балаклійського району

 

 

      За зверненням Балаклійської районної ради Затвердженим рішенням районної ради від 04.04.2019 року за №785-VII, щодо проведення громадських обговорень з питання об’єднання територіальних громад в зв’язку зі зміною фінансової спроможності потенційних об’єднаних територіальних громад з метою коригування Перспективного плану формування територій громад Харківської області по Балаклійському району на території Веселівської сільської ради були проведені громадські слухання в с-щі Веселе, с.Слабунівка, с.Українка, с-щі Теплянка, с-щі Крючки,                с-щі Нурове  та в с-щі Новоселівка. Пропозиції викладені в протоколах громадських слухань були розглянуті та враховані на засіданні виконавчого комітету. В зв’язку з цим просимо внести зміни та включити в перелік спроможних громад Харківської області Балаклійську територіальну громаду, до складу якої будуть входити міська, всі селищні та сільські територіальні громади: Балаклійська, Андріїївська, Донецька, Савинська, Асіївська, Борщівська, Бригадирівська, Вербівська, Веселівська, Вишнівська, Гусарівська, Залиманська, Лозовеньківська, Міловська, Морозівська, Новогусарівська, Петрівська, Пришибська, Протопопівська, П’ятигірська, Чепільська, Шебелинська, Шевелівська, Яковенківська.

 

 

 

 

     Веселівський сільський голова                                    Н.В.Остапчук