ОмскАвтоСклад

Веселівська сільська рада Балаклійського району

паспорта бюджетних програм

протоколзасідання постійної комісії у сфері регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області № 10 від 18.09.2018 року

ПРОТОКОЛ № 10

засідання постійної комісії у сфері регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

 

18 вересня 2018 року, 8.30 год.00 хв.                            Місце проведення:  

                                                                                           зал засідань сільської ради

 

Проводить засідання:

Харун Олександр Олександрович, - Голова постійної комісії у сфері регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області головуючий на засіданні, депутат сільської ради.

На засіданні присутні члени комісії:

 

Христенко Сергій Миколайович – секретар комісії, механізатор ДП ДГ «Аграрне», депутат сільської ради;

Жукова Тетяна Валеріївна – бухгалтер ДП ДГ «Аграрне», депутат сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження   Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Нурове по вул. Лесі Українки, 86 в селищі Нурове на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

2. Про  затвердження   Проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Новоселівка по вул. Степова, 2-А в селищі Новоселівка на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

3. Про внесення змін до рішення від 28.09.2017 року № 214/VII «Про надання гр. Зубко Роману Вікторовичу дозволу на виготовлення Проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність».

 

.

Розглянули наступні питання:

 

1. Про можливість затвердження   Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Нурове по вул. Лесі Українки, 86 в селищі Нурове на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

2. Про можливість затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Новоселівка по вул. Степова, 2-А в селищі Новоселівка на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

3. Про можливість внести зміни до рішення від 28.09.2017 року   № 214/VII «Про надання гр. Зубко Роману Вікторовичу дозволу на виготовлення Проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність».

СЛУХАЛИ:

 

Інформує: Харун О.О. - голова постійної комісії у сфері регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Виступив: Харун О.О., який надав членам комісії відповідні Проекти землеустрою для ознайомлення та розгляду.

Виступив: Христенко С.М.: «Ознайомившись та розглянувши Проекти землеустрою надані головою комісії, ми бачимо, що Проекти сформовані повністю: в наявності є Витяг з Державного земельного кадастру та є відповідно кадастровий номер земельних ділянок, додаткових питань у членів комісії не має.

Виступила: Жукова Т.В.: «Дані Проекти землеустрою важливі та необхідні для оформлення права власності на відповідні земельні ділянки, без якого, як ми знаємо не можливо отримати містобудівні умови, а відповідно вчасно розпочати роботу з будівництва даних медичних закладів».

Виступив: Харун О.О., який надав членам комісії заяву гр. Зубка Романа Вікторовича для ознайомлення та розгляду.

Виступила: Жукова Т.В.: «Порушене питання зрозуміле, а саме необхідно слово «село Крючки» замінити на «селище Крючки» відповідно до класифікатора населених пунктів».

Підводячи підсумки засідання, голова комісії Харун О.О., зачитав присутнім проекти рішень: «Про затвердження   Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Нурове по вул. Лесі Українки, 86 в селищі Нурове на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»;

«Про  затвердження   Проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка, Балаклійського району Харківської області для будівництва та обслуговування громадської будівлі закладу охорони здоров’я фельдшерсько – акушерського пункту селища Новоселівка по

вул. Степова, 2-А в селищі Новоселівка на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»; «Про внесення змін до рішення від 28.09.2017 року № 214/VII «Про надання гр. Зубко Роману Вікторовичу дозволу на виготовлення Проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність».

ВИРІШИЛИ:

 

Проекти рішень оприлюднити та винести на розгляд сесії, відповідно до чинного законодавства.

 

Голосували: «за» - 3, «проти» - не має, «утримались» - не має.

 

 

   Голова комісії:                О.О. Харун

       

    Члени комісії:                 Т.В. Жукова

                                                                              

                                                                                               С. М. Христенко