ОмскАвтоСклад

Веселівська сільська рада Балаклійського району

паспорта бюджетних програм

рішення №55 від 18.02.2016 року"Про відмову у наданні дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах селища Крючки, площею до 2,00 га, з ціллю подальшого отримання у власність для ведення особистого селянського го

                                        Україна

 

                             Веселівська сільська рада

         Балаклійського району   Харківської області

 

V сесія VII скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 18 лютого 2016 року                                                            № 55 / VII

 

«Про відмову у наданні дозволу на виготовлення

Проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в межах селища Крючки,

площею до 2,00 га, з ціллю подальшого

отримання у власність для ведення особистого

селянського господарства гр. Іванову Віктору Леонідовичу»

 

 

Розглянувши заяву гр. Іванова В.Л., щодо надання дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах селища Крючки, орієнтовною площею до 2,00 га, з ціллю подальшого отримання у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 4,ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 122 «Земельного кодексу України», Веселівська сільська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.                 Відмовити гр. Іванову Віктору Леонідовичу у наданні дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах селища Крючки, орієнтовною площею до 2,00 га, з ціллю подальшого отримання у власність для ведення особистого селянського господарства, жителю міста Харків, вул. Черняховського, буд 2, у зв'язку з тим, що у заяві              гр. Іванова В.Л., не вказано категорію земель, не  вказано угіддя, не зазначені розміри даної земельної ділянки, не вказано, чи використано заявником право на безкоштовне отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

2.                 У разі повторного звернення гр. Іванова В. Л., щодо надання вище зазначеного дозволу заявнику необхідно усунути зазначені недоліки та рекомендовано для виготовлення графічних матеріалів з даної земельної ділянки звернутися до землевпорядних організацій, які мають ліцензії на проведення даних видів робіт.

3.                 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію у сфері регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Веселівської сільської ради Балаклійського району області (голова комісії – Харун О.О.).

                                 

 

 

Сільський голова                         Н.В. Остапчук